Посланици на търпението посетиха всички институции на територията на община Струмяни

По повод 25 март- Благовещение и Ден на търпението в СОУ „Св. Паисий Хилендарски в” с. Микрево днес на 24.03.2015г. група ученици от V-VІІІ клас, избрани за посланици на търпението под ръководството на г-жа Мария Паскова и г- н Александър Щърбев поднесоха послания, притчи и символ на търпението на всички институции на територията на Община Струмяни, като отправиха апел към всички да бъдем благи, търпеливи и повече да се изслушваме, уважаваме и обичаме. В часовете за занимания по интереси  учениците  от  5а,б и 6-7 ПИГ за поредна година засадиха цветя, храсти и дърво в традиционната алея на търпението.