„Тези, които помня и обичам”

По повод обявения конкурс на тема „Тези, които помня и обичам” четири отбора от училището в с. Микрево се включиха и представиха свои презентации за личности от историята и нашия край на 30.03.2016г., а най-добре представилите се ученици ще представят училището на 15.04.2016г. в гр. Благоевград.

Организатор на конкурса е РИО на МОН гр.Благоевград и Фондация „Българска памет” Общински съвет по наркотични вещества гр.Благоевград.

Тези, които помня и обичам

По повод обявения конкурс на тема „Тези, които помня и обичам” четири отбора от училището в с. Микрево се включиха и представиха свои презентации за личности от историята и нашия край на 30.03.2016 г., а най-добре представилите се ученици ще представят училището на 15.04.2016г. в гр. Благоевград.
Организатор на конкурса е РИО на МОН гр. Благоевград и Фондация „Българска памет” Общински съвет по наркотични вещества гр.Благоевград.