Седмица на активното четене

Седмицата от 14.10.2016г. да 20.10.2016г. в СУ „Св.Паисий Хилендарски” с. Микрево се проведе „Седмица на активното четене”, в която се включиха всички ученици от първи до осми клас. Най-активните и добре представилите се ученици бяха наградени с грамоти и награди – книги. Организирана бе и среща с поетесата Катя Ерменкова, която представи някои от своите книги на учениците и чу нейни стихове да рецитират Александра Стоянова и Симона Христова. Целта на организираните събития бе учениците да се приучат в любов към книгата и в свободното си време да четат повече книги.