Проект „Твоят час“

СУ „Св. Паисий Хилендарски“ с.Микрево, работи успешно по проект „Твоят час“ -фаза -1 през  учебната 2016/2017година. Бяха сформирани 6 групи за извънкласни дейности:  „Весели актьори“,  „Весели ритми“, „Фолклор на етносите“, „Здраве и здравословен начин на живот“, „Сръчни ръчички“ и „Предприемачество“  и 7 за обучителни затруднения, в които се включиха 186 ученици от І до VІІІ клас. В заключителната част на проекта учениците показаха своите придобити умения и приятни моменти от извънкласните дейности в очакване за продължение на дейностите през новата учебна година.