СКЪПИ УЧЕНИЦИ, УВАЖАЕМИ УЧИТЕЛИ И РОДИТЕЛИ, ЧЕСТИТ ПЪРВИ УЧЕБЕН ДЕН!

ПОЗДРАВИТЕЛЕН АДРЕС ОТ КМЕТА НА ОБЩИНА СТРУМЯНИ Г-Н ЕМИЛ ИЛИЕВ ПО ПОВОД ОТКРИВАНЕТО НА НОВАТА УЧЕБНА ГОДИНА!

Уважаеми родители и учители,
Скъпи ученици.
Приемете моите искрени поздравления за откриването на учебната година.
15 септември е една от най-запомнящите се дати за всеки един от нас.
Днес някой от Вас ще прекрачат за първи път прага на любимото училище, изпълнени с трепет и жажда за наука.
Бъдете отговорни и дисциплинирани, за да бъдете достойни граждани на Община Струмяни. Открийте таланта си, бъдете смели, мечтайте дръзко и не се страхувайте.
Всеки от вас е уникален и различен.
Уважаеми учители,
Вие имате нелеката задача – трудна и отговорна мисия да възпитате децата ни и да им покажете правилния път в живота с убеждението, че науката е мъдрост.
На Вас пожелавам здраве, духовна сила и удовлетвореност от резултатите,постигнати от работата с нашите деца. Нека любовта на учениците бъде най-сериозният дар за Вас.
Уважаеми родители,
На Вас пожелавам да прекарвате повече време с Вашите деца, за да ги подготвите заедно с техните учители за предизвикателствата на живота.
Още веднъж на този светъл ден, бих искал да ви пожелая да сте здрави и упорити, за да може стремежът към знание да Ви води по пътя на успеха. И реализиране , разбира се, на най-смелите Ви мечти.
Днес е Вашият ден.
Честит първи учебен ден и „На добър час“ !!!
Емил Илиев
Кмет на община Струмяни