Работна среща в Спишска Нова Вес – Словакия по проект „Да бъдем заедно чрез митове и легенди в Европа”- „Let’s MYTH together!“

Благодарим на нашите ученици и учители, които достойно представиха и нашето училище в Словакия!

Проект № 2017-1-PL01-KA219-038748_3 е финансиран по програма „Еразъм +“ и публикацията отразява само личните виждания на авторите и участниците. Европейската Комисия и Програма „Еразъм +“ не носят отговорност за съдържанието на публикацията както и за използването на съдържащата се в нея информация.