„Не на цигарите! Цигарите убиват! Цигарите са зло!”

Учениците изработиха брошура, в която    споделиха своите синтезирани послания, до които достигнаха сами, работейки по проекта, написани като флайери: „Не на цигарите!  Цигарите убиват! Цигарите са зло!  Не пушете!  Изберете живота!  „Да” на живота ! Учениците представиха своята презентация за вредата от тютюнопушенето и „Защо не трябва да пуша?”.   Учениците представиха своето виждане по проблема и убедиха присъстващите в залата, че да се пуши е много вредно. Отговорихме на много въпроси като:  до какво води тютюнопушенето и какви са най-сериозните заплахи за здравето, които причинява  този опасен порок и какъв е финансовия ефект от купуването на цигари за техните семейства.