Вечер на „Еразъм +“
На 13.02.2018 г. в СУ „Св.Паисий Хилендарски“, с.Микрево се проведе Вечер на „Еразъм +“ по проект ”Да бъдем заедно чрез митове и легенди”, договор №2017-1-PL01-KA219-038748_3, програма„Еразъм+”.
Директорът г-жа Лиляна Велкова откри срещата с представяне на проведените до момента дейности по проекта:
избор на лого на проекта, за което бе проведено онлайн класиране и бе излъчен победител, което лого ще продължи да се състезава с изработените от другите страни също лога и избор на лого на проекти между всички страни участници по проекта.
След това г-жа Велкова запозна присъстващите с другата дейност, която е свързана със заснемане на клип по легенда за Крали Марко, който ще бъде представен на английски език в Словакия. След което награди спечелилите ученици на І, ІІ и ІІІ място за лого на проекта.
Вечерта продължи с представяне от учениците, участващи в групите по проект „Еразъм +“ пред гостите – своите родители, обществения съвет, учители и представители на местната власт, държавите партньори по проекта. Всеки екип успя да се докосне и представи историята, бита и културата на избраната от тях държава – Полша, Италия, Португалия, Литва, Словакия и не на последно място нашата прекрасна България. Учениците бяха изработили много интересни табла с избрани кътчета от държавите и градовете, в които се намират училищата участващи в проект „Еразъм +“ и наши партньори.
Проект № 2017-1-PL01-KA219-038748_3 е финансиран по програма „Еразъм +“ и публикацията отразява само личните виждания на авторите и участниците. Европейската Комисия и Програма „Еразъм +“ не носят отговорност за съдържанието на публикацията както и за използването на съдържащата се в нея информация.
Страници: 1 2
Leave a Reply